Kto som

Grafickému designu sa venujem od roku 2004. Absolvoval som strednú školu úžitkového výtvarníctva v Kremnici – odbor design hračiek a dekoratívnych predmetov. Po jej ukončení som nastúpil na 6-ročné štúdium na Akadémii umení v Banskej Bystrici – odbor súčasná maľba.

Moja kariéra grafického dizajnéra začala v Prahe, kde som pracoval pre menšie grafické štúdiá, ale aj veľké full-servisové reklamné agentúry, ako napríklad Linea-recta alebo Onyx-group. Spolupracoval som na realizáciách kampaní pre nadnárodné spoločnosti, spomedzi ktorých môžem spomenúť obchodné reťazce BILLA, Albert a pre značky ako sú napríklad Kinder, Ferrero rocher a mnohé ďalšie. V súčasnosti pracujem ako grafik na voľnej nohe, čo mi umožňuje naozaj široký a rôznorodý záber sebarealizácie od webdesignu cez obalový design, grafické spracovanie rôznych tlačovín, ako sú letáky, plagáty, brožúry, billboardy, rôzne reklamné tabule a polepy. Súčasťou mojej práce je aj tvorba korporátnej identity čiže vytvorenie značky pre firmy až po spracovanie komplexných logo-manuálov.

Som zvyknutý pracovať samostatne na celej zákazke od prípravy prvotného konceptu až po realizáciu – dodanie na kľúč.  Ucelenejší obraz o mojej tvorbe si môžete urobiť po zhliadnutí môjho portfólia na úvodnej stránke. V súčasnosti žijem a pôsobím vo Zvolene. Ak Vás moja práca a skúsenosti zaujali a potrebujete služby grafického designéra, som tu pre Vás.